DIARY PAGE
Witam w pamiętniku mojej strony!


30 październik

A teraz coś dla najmłodszych
fajne gierki


Wesołe animowane kartki do wysłania lub do oglądania
zajrzyjcie koniecznie! Kartki są o przeróżnej tematyce. Przyjemnej zabawy :) Bye, bye !


New Cards / Top Cards / Pick Cards

Madzia

25 październik

Polskich biografii wykonawców nie robie, ale polecam oficjalną stronę zespołu Bajm i najnowszą płytę "Myśli i słowa", na stronie znajdziecie zdjęcia , tapety, klipy, dyskografie itp.

BAJM


Ja słucham różnej muzyki,
szczególnie takiej która poprawia nastrój
:)
Najczęściej włączam radio eska w-wa, ostatnio zadzwonili do mnie z eski, na żywo rozmawiałam i pozdrawiałam znajomych, dostałam płyte Patrycji Markowskiej i bilety do Cinema City :) Radio ESKA jest Super!!!

Madzia

20 październik

Spróbuj to przeczytać!
Zgdinoe z bdanaimai unwrieytsetu w Ponznaiu, pozrdąek letir w swłioe nie ma zcnezania. Isntote jset tlyko, aby peirswza i osatitna letria błya na odwpoidenim meisjcu. Retzsa mżoe być posmiazena, a i tak ndaal będize miwolże ocdztynaie tesktu bez kopołtu.


Wesołe gify


Madzia

15 październikBez komentarza... :)


Madzia
23 wrzesień

Pierwszy dzień jesieni !
...motta na jesienne dni i nie tylko...


"Szczęściem jest przebywać z kimś, kto naprawdę kocha."

"Nie chodzi o to, by nigdy się nie potknąć, ale o to, by po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi."

"Jeżeli poranek nie jest piękny, upiększ go swoim nastrojem!"

"Nie czekaj aż szczęście przyjdzie do ciebie - wyjdź mu naprzeciw."

"Dzielić się radością to dwa razy więcej radości, a dzielić się smutkiem to tylko połowa smutku."

"Jeżeli marzy tylko jeden człowiek, pozostanie to tylko marzeniem. Jeżeli zaś będziemy marzyć razem, będzie to już początek nowej rzeczywistości."

"Przyjaciel to ktoś kto przychodzi, gdy inni wychodzą."

"Ten dzień już się kończy, a czeka na ciebie jutro jeszcze jeden - wolny od błędów i pomyłek."

"W każdej osobie można znaleźć coś dobrego, trzeba tylko poszukać."

"Nigdy nie jest za późno, aby się pojednać, nigdy nie jest za późno, na to aby pokochać, nigdy także nie jest za późno, aby być szczęśliwym."

"Każdy dzień jest kwiatem, który rozkwita w naszych rękach."

"Wspomnienia to skarb, ale trzeba umieć je odkurzać!"Madzia

20 wrzesień

Uaktualnienie działu o Harrym Potterze.
Dodałam poddział o piątym tomie, i link do polskiego tłumaczenia HP i Zakon Feniksa! Link do strony z tłumaczeniem znajdziecie
w dziale Harry Potter / V tom.

(16.10.03 - link do strony z tłumaczeniem już nie działa, wkrótce będziemy mogli przeczytać oryginalną wersję po polsku, ukaże się w księgarniach, mam nadzieję że jeszcze w tym roku)

Madzia


19 wrzesień

Panna 23VIII - 22IX
Znakiem Panny rządzi planeta Merkury, obdarza urodzonych pod jego wpływem zamiłowaniem do życia rodzinnego, troskliwi ojcowie, kochające matki i dobre gospodynie. Samotność nieraz bywa ich udziałem. Dręczeni melancholią odsuwają się wówczas od świata.Cenią spokój i uregulowany tryb życia, zawodami, które najbardziej odpowiadają ich zamiłowaniom, są wszelkie zajęcia wymagające dokładności i koncentracji. Często wybierają więc zawód chemika lub farmaceuty, bywają również dobrymi nauczycielami. Także profesje związane z rolnictwem i leśnictwem dają im wiele satysfakcji. Mimo że większość astrologów określa ludzi spod znaku Panny jako domatorów i miłośników szarej codzienności, Tycho de Brahe uważał, że "dalekie podróże są dla nich wskazane, a często zdarza się, że właśnie w obcym kraju fortuna jest dla nich łaskawsza". Szczęśliwe związki uczuciowe miały ich łączyć z ludźmi spod znaku Strzelca i Koziorożca. Natomiast wystrzegać się powinni ludzi urodzonych pod znakiem Bliźniąt, Ryb i Lwa. Szczęśliwym dniem dla ludzi spod znaku Panny jest wtorek, liczbą - cztery, kolorem - wszelkie odcienie zieleni, powinni natomiast wystrzegać się barwy żółtej, tak w strojach, jak i w klejnotach. Kamieniami, które uważano za szczęśliwe dla nich, były karneol i nefryt, oprawione w srebro lub platynę, nigdy zaś w złoto.

Jeśli interesujesz się horoskopami, wróżbami, Feng-shui itp. koniecznie odwiedź strone http://www.czarodziejka.bizland.pl/

Madzia17 wrzesień

Już po pierwszych dniach szkoły i zaczyna się:P
Ale niech tu zostanie jeszcze choć mały ślad po wakacjach:) Bo przecież to dopiero pierwszy miesiąc szkoły.
Niedługo jednak zmienie wygląd diary page.
Wczoraj moja strona od południa nie działała, ale to nie z mojej winy, coś się stało z serwerem olp ale już wszystko jak widać oki:)

Madzia