DIARY PAGE
Witam w pamiętniku mojej strony!


                          15 luty

Na Walentynki wiersze , tła , nowy szablon


                                                     Madzia


14 luty


Dzień zakochanych obchodzony 14 lutego to dzień wyjątkowy.
Każda dziewczyna z wypiekami na twarzy czeka na kartke z serduszkiem od swojego chłopaka lub cichego adoratora.
W Europie walentynkowe święto jest ponad 500 lat. Swięty Walenty był patronem chorych na epilepsję, choroby nerwowe i umysłowe. Stan zakochania bywa porownywalny z chorobą umysłu, dlatego tez uznano, że ten święty doskonale nadaje się na patrona zakochanych. Zył podobno w III w. w Rzymie i był wyznawcą zakazanego wówczas chrześcijaństwa. Pewnego dnia zakochał się w niewidomej córce bogacza. Za sprawą gorącej, wzajemnej miłości, dziewczyna odzyskała wzrok. Młodzieniec jednak został wtrącony do więzienia , poniewaz nie chcial się wyrzec wiary. Zginął 14 lutego. Za swą niezłomną wiarę został zaliczony przez Kościół w poczet świętych.
SLOWNIK super dziewczyny

Chcesz dowiedzieć się więcej co piszą o tym święcie inni, Kliknij .

Madzia02 luty

Mam dla was kilka napisów animowanych, które zrobilam abyście mogli wykorzystac na swojej stronie, nie robie napisow na zamówienie tylko jak mi wpadnie jakiś pomysł i chęć zrobienia.
 Madzia


01 luty

Horoskop na 2003Wodnik 21.01 - 19.02
Wodniki mają wielkie marzenia i dalekosiężne plany. Nie jest łatwo ich zrozumieć i nadążyć za pomysłami. Jeśli znajdą swoje miejsce w społeczności, gotowi są służyć i pomagać innym - nawet kosztem własnych interesów. Wodniki nie patrzą na wykształcenie czy pochodzenie - cenią ludzi za to, kim są i jacy są. Nie mają uprzedzeń, chętnie poznają inne systemy i religie. W głębi duszy są przekonane o równości wszystkich ludzi. Wzruszają się cudzym nieszczęściem, chętnie niosą bezinteresowną pomoc i działają w organizacjach charytatywnych. Sprawy ekologii i zwierząt także nie są im obojętne. Główne zainteresowania Wodników krążą jednak wokół przyszłości. Cenią literaturę science fiction i opowieści o wizjach i innych światach. Wszystko co nowe i niezbadane pociąga je i intryguje. Często mają prorocze sny, są genialnymi wynalazcami czy konstruktorami. Chętnie otaczają się nowoczesną technologią, kupują wszelkie nowinki - zawsze starają się być krok "do przodu". Zajęcia domowe nużą je i drażnią, w sprawach codziennych bywają irytująco zapominalskie i niezorganizowane. Z radością spychają na innych męczące, przyziemne obowiązki. Chwilami trudno dogadać się z Wodnikami, szczególnie, gdy się zamyślą, tracą kontakt z rzeczywistością. Trudno też mówić im o uczuciach, choć kochają szczerze. Wszystkie Wodniki mają talent do języków obcych i zdolności artystyczne. Wodniki nie przejmują się swoim wyglądem, z ochotą testują nowe style i trendy. Opinie innych osób nie mają dla nich większego znaczenia, nie przejmują się plotkami i przyziemnymi sprawami.

 Madzia